Bizim için başarı, size iyi hizmet sunmaktır

01. Kurumsal

Burcu Örme olarak 1996 yılında siz değerli müşterilerimizin tekstil alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık.

Kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız ihtiyacız olan tekstil ürünlerini sizlere sunmak. Bu yolda sizlere ihtiyacınız olan ürünleri vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik.

Burcu Örme olarak kurulduğumuz günden beri izlemiş olduğumuz yenilikçi, sürdürülebilir ve hep bir adım öteyi hedefleyen politikalarımız sayesinde Türkiye’de müşterilerinin yüzünü en çok güldüren tekstil firmalarından bir tanesi haline geldik.

Müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin süreklilik göstermesi sayesinde ise en çok tercih edilen tekstil firmaları arasında kendimize yer edindik. Üretim süreçlerimizin tamamında en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Bu sektördeki 23 yıllık tecrübemiz ile yüksek kalite uygun fiyat politikamızın birleşmesi ise bizi en ileriye taşımayı sağladı.

Ürettiğimiz ürünlerimizin iplikten kumaşa kadar izlediği sürecin, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiğini belirtmek isteriz. 23 yıllık tecrübemize dayanarak ve sürekli değişen pazar koşullarını göz önüne alarak siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini kaliteden taviz vermeden, en hızlı, en ekonomik, en eksiksiz, en mükemmel ve tam olarak yerine getirerek müşteri memnuniyetini sürekli kılacağımızı garanti ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli olarak sunduğumuz kaliteyi artırmak, yeni ve daha ekonomik ürünler üreterek siz değerli müşterilerimize artılar katmak en büyük hedeflerimiz arasında.

Burcu Örme olarak sektörümüzde öncü ve kalite lideri olma yolunda hızla ilerliyoruz. 1996 yılından bu yana yüksek memnuniyet ile çalışmamızın bir nedeni ise yüksek teknolojili makinalar ve mutlu çalışanlar ile üretimimizi gerçekleştirmemiz. Bünyemizde bulunan birçok yüksek teknoloji makine ve mutlu personellerimiz ile 23 yıldır müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Tüm bunları yaparken ise çevreci politikalarımızda asla vazgeçmiyoruz. Tekstil atölyemizde gerçekleştirdiğimiz üretimlerin hiçbir evresinde asla ve asla çevreyi kirletmiyor, çevre dostu politikalar izliyoruz. Ayrıca tüm bu politikalarımızı gerçekleştirirken gerçekleştirdiğimiz üretim süreçlerini mümkün olduğu kadar en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İpliğin başından sonuna kadar geçirdiği her süreçte gerek makinalarımız gerek ise personellerimiz ile en hızlı şekilde hareket ederek size yüksek kaliteyi uygun bir fiyata sunmanın yanı sıra en hızlı şekilde de sunuyoruz.

Bu sayede sizleri ihtiyacınız olan kaliteyle en hızlı ve en ekonomik şekilde buluşturuyoruz. Şirketimizin kurulduğu günden beri izlediği yüksek kalite düşük fiyat politikası bizi kurulduğumuz ilk yıllarda tanınan ve tercih edilen bir ithalatçı firma haline getirdi. Yıllar geçtikçe daha da büyüyen şirketimiz edindiği tecrübeleri yüksek teknoloji ve mutlu personeller ile birleştirerek her türlü müşterinin beklentilerini tam olarak karşılayan bir nitelik kazandı. 23 yıllık köklü geçmişimiz ile üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata kadar tekstil dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Burcu Örme olarak mükemmeliyetçilik özelliğine sahibiz.

Yıllardır üretimini gerçekleştirdiğimiz her alanda ve üretimin her aşamasında mükemmeliyetçi bir politika izleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm bunları yaparken ise siz değerli müşterilerimizin olduğu kadar şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimizin memnuniyetini de unutmuyoruz. Tüm personellerimizin maksimum mutluluğunu sağlayarak üretim kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Murat AKYÜZ – CEO

VİZYON

Burcu Örme olarak en büyük vizyonumuz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ışığında sektörümüzde öncü ve lider firma olmaktır. Bünyemizde bulunan personellerimizin mutluluğunu sağlamak, çevre bilincinin farkında olup gerçekleştirdiğimiz tüm üretimlerde çevre dostu bir politika izlemek, bulunduğumuz çevre ve sektördeki değerleri dikkate alarak gerek personellerimize sağladığımız huzur ve mutluluğu gerek ise müşterilerimize sunduğumuz yüksek kaliteyi sürekli olarak belirgin bir biçimde artırmak, değerlerimize sadık kalarak müşterilerimizin güvenini kazanmak, ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin geniş kitlelere ulaşması sağlamak, ürün çeşitliliğimizi sürekli artırmak, eğitimli ve kendisini sürekli geliştiren konusunda uzman personellerimiz ile müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat odaklı bir hizmet anlayışı geliştirerek sektöründe ilk akla gelen ve en çok tercih edilen firma olmayı kendimize vizyon olarak belirledik.

Bunun için 1996 yılından bu yana canla başla çalışıyoruz. 23 yıldır izlediğimiz en büyük politika en yüksek kaliteyi en düşük fiyata sunarak müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak. Bu politika sayesinde kurulduğumuz ilk yıllarda başlayan başarımız yıllar geçtikçe katlanarak artmaya devam etti. Bu başarılarımızın artmasında kurulduğumuz günden beri izlemiş olduğumuz yenilikçi, sürdürülebilir ve hep bir adım öteyi hedefleyen politikalarımız ise en büyük destekçimiz oldu.

1996 yılında kurulup üretim yapmaya başladığımız günden beri kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bünyemize sürekli olarak son teknoloji ve yenilikçi üretim makinaları katarak hem üretim kalitemizi sürekli olarak artırıyor hem de bünyemize yeni ürünler ekliyoruz. Bu sayede sunduğumuz üst teknoloji sayesinde siz değerli müşterilerimizin maksimum memnuniyetini hedefliyoruz. Dikkat ettiğimiz diğer bir en önemli konu ise müşterilerimizin olduğu kadar personellerimizin de memnuniyet ve mutluluğu.

23 yıldır edindiğimiz tecrübelerimizden bir tanesi de şu ki; mutlu personel, kaliteli üretim. Bu tecrübelerimiz eşliğinde sürekli olarak personel odaklı çalışma politikamız sayesinde ürettiğimiz ürünlerin kalitesini maksimuma çıkarıyoruz. Dikkat ettiğimiz diğer bir konu ise tabi ki çevre politikalarımız. Kurulduğumuz ilk günden bu yana gerek makinalarımızdan arda kalan üretim artıkları gerek ise personellerimizden kalan üretim atıklarını çevre mühendislerinin direktifleri doğrultusunda geri dönüşüme kazandırarak, çevremizi kirletmemeye ve çevreci politikalar izlemeye ekstra özen gösteriyoruz. Dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise tabi ki sektör koşulları. Sektörde bizim dışımızda birçok firma olduğunun farkındayız. Bu firmalar arasından sıyrılıp size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için 1996 yılından bu yana çalışıyoruz.

En büyük hedefimiz ise kendimize çizdiğimiz bu rota sayesinde sektörümüzde en çok tercih edilen firma olmak. Üretimlerimizi gerçekleştirirken yıllar boyunca dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise ürün skalamıza sürekli olarak yeni ürünler eklemek. 23 yıldır üretim kapasitemizi sürekli olarak geliştirmemiz ve bünyemize yeni son teknoloji makinalar ve personeller katmamız sonucunda ürettiğimiz ürünlere de her geçen gün yenisini ekliyoruz.

Bu sayede siz değerli müşterilerimize tercih edebileceğiniz çok farlı türde ürünler sunuyoruz. Burcu Örme olarak biz şunun da çok iyi farkındayız ki; mutlu müşteri pozitif dışsallık getirir.

Bu yüzden yıllar boyu müşterilerimizin sürekli olarak memnuniyetini sağlayarak hizmet ettiğimiz kitleyi genişletmeye ve daha çok insana ulaşmayı kendimize hedef edinmeye devam ediyoruz. Siz de 23 yıllık Burcu Örme tecrübesine güvenebilir ve ihtiyacınız olan hizmet ve ürünlerde bizi tercih edebilirsiniz.

MİSYON

Burcu Örme olarak 1996 yılında siz değerli müşterilerimizin tekstil alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız ihtiyacız olan tekstil ürünlerini sizlere sunmak. Bu yolda sizlere ihtiyacınız olan ürünleri vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik.

Burcu Örme olarak kurulduğumuz günden beri izlemiş olduğumuz yenilikçi, sürdürülebilir ve hep bir adım öteyi hedefleyen politikalarımız sayesinde Türkiye’de müşterilerinin yüzünü en çok güldüren tekstil firmalarından bir tanesi haline geldik. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin süreklilik göstermesi sayesinde ise en çok tercih edilen tekstil firmaları arasında kendimize yer edindik. Üretim süreçlerimizin tamamında en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Bu sektördeki 23 yıllık tecrübemiz ile yüksek kalite uygun fiyat politikamızın birleşmesi ise bizi en ileriye taşımayı sağladı.

Ürettiğimiz ürünlerimizin iplikten kumaşa kadar izlediği sürecin, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiğini belirtmek isteriz. 23 yıllık tecrübemize dayanarak ve sürekli değişen pazar koşullarını göz önüne alarak siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini kaliteden taviz vermeden, en hızlı, en ekonomik, en eksiksiz, en mükemmel ve tam olarak yerine getirerek müşteri memnuniyetini sürekli kılacağımızı garanti ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli olarak sunduğumuz kaliteyi artırmak, yeni ve daha ekonomik ürünler üreterek siz değerli müşterilerimize artılar katmak en büyük hedeflerimiz arasında.

Burcu Örme olarak sektörümüzde öncü ve kalite lideri olma yolunda hızla ilerliyoruz. 1996 yılından bu yana yüksek memnuniyet ile çalışmamızın bir nedeni ise yüksek teknolojili makinalar ve mutlu çalışanlar ile üretimimizi gerçekleştirmemiz. Bünyemizde bulunan birçok yüksek teknoloji makine ve mutlu personellerimiz ile 23 yıldır müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz. Tüm bunları yaparken ise çevreci politikalarımızda asla vazgeçmiyoruz.

Tekstil atölyemizde gerçekleştirdiğimiz üretimlerin hiçbir evresinde asla ve asla çevreyi kirletmiyor, çevre dostu politikalar izliyoruz. Ayrıca tüm bu politikalarımızı gerçekleştirirken gerçekleştirdiğimiz üretim süreçlerini mümkün olduğu kadar en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İpliğin başından sonuna kadar geçirdiği her süreçte gerek makinalarımız gerek ise personellerimiz ile en hızlı şekilde hareket ederek size yüksek kaliteyi uygun bir fiyata sunmanın yanı sıra en hızlı şekilde de sunuyoruz. Bu sayede sizleri ihtiyacınız olan kaliteyle en hızlı ve en ekonomik şekilde buluşturuyoruz. Şirketimizin kurulduğu günden beri izlediği yüksek kalite düşük fiyat politikası bizi kurulduğumuz ilk yıllarda tanınan ve tercih edilen bir ithalatçı firma haline getirdi. Yıllar geçtikçe daha da büyüyen şirketimiz edindiği tecrübeleri yüksek teknoloji ve mutlu personeller ile birleştirerek her türlü müşterinin beklentilerini tam olarak karşılayan bir nitelik kazandı.

23 yıllık köklü geçmişimiz ile üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata kadar tekstil dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Burcu Örme olarak mükemmeliyetçilik özelliğine sahibiz. Yıllardır üretimini gerçekleştirdiğimiz her alanda ve üretimin her aşamasında mükemmeliyetçi bir politika izleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm bunları yaparken ise siz değerli müşterilerimizin olduğu kadar şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimizin memnuniyetini de unutmuyoruz. Tüm personellerimizin maksimum mutluluğunu sağlayarak üretim kalitemizden asla ödün vermiyoruz.